ETENRU

Üksikelamu, Valve, Kuru küla, Alutaguse vald

Ehitus käibEramu ja ridaelamuAlutaguse valdEHR 121369504

Ehitus algas 29.04.2022, ehitus on kestnud 54 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind82 m²
Korruseid2
Korterid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus16.11.2021
Ehitusluba14.12.2021
Ehitus algas29.04.2022
Kasutuslubaprognoos apr 2023
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1338 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 11 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind82 m²
Ehitisealune pind78 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht375 m³
Kõrgus7,0 m
EnergiaklassA145 kWh/m² aastas
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Alutaguse vald 217 €/m²
Nimetusüksikelamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis, palk
Välisviimistluspuit (vooder), puit (palk)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 82 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis, palk · välisviimistlus: puit (vooder), puit (palk) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 375 m³ · kõrgus 7,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
22401:004:0326 1 501 m² · ElamumaaMaksustamishind 19 408 € (12,93 €/m²)Kuru küla elamumaa mediaan 11,59 €/m², see kinnistu 12% kallimKinnistu 3876508 ↗ · Eraomand · registreeritud 27.09.2004

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.