ETENRU

Männimäe elamu, Männimäe, Kiku küla, Kadrina vald

Ehitus käibEramu ja ridaelamuKadrina valdEHR 121418999

Ehitus algas 01.03.2024, ehitus on kestnud 32 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind182 m²
Korruseid1
Korterid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus26.02.2024
Ehitusluba01.03.2024
Ehitus algas01.03.2024
Kasutuslubaprognoos mai 2025
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1324 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 14 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind182 m²
Ehitisealune pind263 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht1 140 m³
Kõrgus6,1 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Kadrina vald 644 €/m²
NimetusMännimäe elamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 korter, 4 tuba, 139 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 1 140 m³ · kõrgus 6,1 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Kadrina vald644 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kadrina vald, II kv 2023: 567 €/m², 15 tehingutKadrina vald, III kv 2023: 591 €/m², 8 tehingutKadrina vald, IV kv 2023: 743 €/m², 10 tehingutKadrina vald, I kv 2024: 706 €/m², 10 tehingutKadrina vald, II kv 2024: 644 €/m², 10 tehingutKadrina vald, III kv 2024: 569 €/m², 13 tehingutKadrina vald, IV kv 2024: 476 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2025: 615 €/m², 6 tehingutKadrina vald, II kv 2025: 831 €/m², 8 tehingutKadrina vald, III kv 2025: 614 €/m², 12 tehingutKadrina vald, IV kv 2025: 566 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2026: 644 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20265644
IV kv 202511566
III kv 202512614
II kv 20258831
I kv 20256615
IV kv 202411476
III kv 202413569
II kv 202410644
I kv 202410706
IV kv 202310743
III kv 20238591
II kv 202315567

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
71601:001:0017 5 163 m² · ElamumaaMaksustamishind 2 788 € (0,54 €/m²)Kiku küla elamumaa mediaan 0,37 €/m², see kinnistu 46% kallimKinnistu 13560050 ↗ · Eraomand · registreeritud 25.01.2007

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.