ETENRU

Korterelamu E4, Ermi tn 4, Raadi alev, Tartu vald

Ehitusluba olemasKortermajaTartu valdEHR 121437184

Ehitusluba 29.08.2025.

Netopind3 087 m²
Korruseid7
Korterid20
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus12.05.2025
Ehitusluba29.08.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind3 087 m²
Ehitisealune pind650 m²
Korruseid7
Korterid20
Maht11 765 m³
Kõrgus22,0 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Tartu vald 2 697 €/m²
NimetusKorterelamu E4
OtstarveBüroohoone
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, monteeritav raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, metall
Välisseinbetoon, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder), fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat), klaas
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament, vaivundament
Kütekaugküte
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
20 korterit, 2–4 tuba, 44–95 m², mediaan 59 m² · 31 äri- või muu ruumiKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, monteeritav raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, metall · välissein: betoon, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder), fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat), klaas · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundament, vaivundamentKüte: kaugküte · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 11 765 m³ · kõrgus 22,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Tartu vald2 821 €/m²+17% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 79 tehingut
Näita graafikut
01 0002 0003 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tartu vald, II kv 2023: 2 404 €/m², 103 tehingutTartu vald, III kv 2023: 2 312 €/m², 92 tehingutTartu vald, IV kv 2023: 2 239 €/m², 54 tehingutTartu vald, I kv 2024: 2 307 €/m², 50 tehingutTartu vald, II kv 2024: 2 286 €/m², 77 tehingutTartu vald, III kv 2024: 2 459 €/m², 79 tehingutTartu vald, IV kv 2024: 2 698 €/m², 101 tehingutTartu vald, I kv 2025: 2 466 €/m², 106 tehingutTartu vald, II kv 2025: 2 458 €/m², 120 tehingutTartu vald, III kv 2025: 2 607 €/m², 101 tehingutTartu vald, IV kv 2025: 2 594 €/m², 92 tehingutTartu vald, I kv 2026: 2 821 €/m², 79 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026792 821
IV kv 2025922 594
III kv 20251012 607
II kv 20251202 458
I kv 20251062 466
IV kv 20241012 698
III kv 2024792 459
II kv 2024772 286
I kv 2024502 307
IV kv 2023542 239
III kv 2023922 312
II kv 20231032 404

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
79601:001:2659 2 993 m² · Elamumaa 75%, Ärimaa 25%Maksustamishind 86 198 € (28,80 €/m²)Raadi alev elamumaa mediaan 33,46 €/m², see kinnistu 14% odavamKinnistu 18776650 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.11.2023

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.