ETENRU

Üksikelamu, Hiielaiu, Lompka küla, Võru vald

Ehitus käibEramu ja ridaelamuVõru valdEHR 121437993

Ehitus algas 21.04.2026, ehitus on kestnud 6 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind135 m²
Korruseid1
Korterid1
Valmib (prognoos)03.2027
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus13.03.2025
Ehitusluba14.04.2025
Ehitus algas21.04.2026
Kasutuslubaprognoos märts 2027
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Praegu: aknad ja välisuksed, fassaad ja välisseinad · järgmisena: põrandad ja vaheseinad (okt 2026)

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1338 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 11 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind135 m²
Ehitisealune pind184 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht1 001 m³
Kõrgus5,5 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Võru vald 615 €/m²
NimetusÜksikelamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütekatel, ahi, kamin, pliit
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 korter, 4 tuba, 128 m²Kandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: katel, ahi, kamin, pliit · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 1 001 m³ · kõrgus 5,5 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Võru vald689 €/m²+4% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Võru vald, II kv 2023: 665 €/m², 16 tehingutVõru vald, III kv 2023: 852 €/m², 12 tehingutVõru vald, IV kv 2023: 296 €/m², 21 tehingutVõru vald, I kv 2024: 688 €/m², 15 tehingutVõru vald, II kv 2024: 287 €/m², 21 tehingutVõru vald, III kv 2024: 563 €/m², 20 tehingutVõru vald, IV kv 2024: 525 €/m², 16 tehingutVõru vald, I kv 2025: 447 €/m², 18 tehingutVõru vald, II kv 2025: 614 €/m², 13 tehingutVõru vald, III kv 2025: 638 €/m², 15 tehingutVõru vald, IV kv 2025: 502 €/m², 10 tehingutVõru vald, I kv 2026: 689 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202615689
IV kv 202510502
III kv 202515638
II kv 202513614
I kv 202518447
IV kv 202416525
III kv 202420563
II kv 202421287
I kv 202415688
IV kv 202321296
III kv 202312852
II kv 202316665

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
91701:001:2268 1,80 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 7 373 € (0,41 €/m²)Lompka küla maatulundusmaa mediaan 0,33 €/m², see kinnistu 24% kallimKinnistu 23436750 ↗ · Eraomand · registreeritud 29.08.2022

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.