ETENRU

5. Paemurru tn 20, Narva linn

Ehitusluba olemasÜksikelamuEnergiaklass D

5. Paemurru tn 20, Narva linn, postiindeks 20205. Ehitusluba olemas: üksikelamu. Hoone: üksikelamu, ehitatud 2006 · 2 korrust · netopind 134 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2006
Netopind134 m²
Korterid1
Kinnistu995 m²

Ehitus: üksikelamu Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba29.01.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

D Üksikelamuehitatud 2006 · 2 korrust · netopind 134 m² · EHR 120611779 ↗
Ehitusaasta2006
Korruseid2
Netopind134 m²
Ehitisealune pind128 m²
Maht556 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, puit, tellis, tellis, väikeplokk
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütekatel
EnergiaklassD
1 korter, 7 tuba, 134 m²Kandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, puit, tellis, tellis, väikeplokk · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: katel · maht 556 m³ · kõrgus 7,5 m
Majandusehitis1 korrus · netopind 19 m² · EHR 120524677 ↗
Korruseid1
Netopind19 m²
Ehitisealune pind24 m²
Maht75 m³
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuudub
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
1 äri- või muu ruumVälissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puudub · katus: eterniit · vundament: madalvundamentMaht 75 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51105:001:0107 995 m² · ElamumaaMaksustamishind 12 000 € (12,06 €/m²)Narva linn elamumaa mediaan 6,1 €/m², see kinnistu 98% kallimKinnistu 2405309 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.10.2003
Koordinaadid
59.368279, 28.167228

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Narva linn414 €/m²−21% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 88 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Narva linn, III kv 2023: 525 €/m², 208 tehingutNarva linn, IV kv 2023: 521 €/m², 209 tehingutNarva linn, I kv 2024: 496 €/m², 195 tehingutNarva linn, II kv 2024: 514 €/m², 199 tehingutNarva linn, III kv 2024: 519 €/m², 183 tehingutNarva linn, IV kv 2024: 467 €/m², 190 tehingutNarva linn, I kv 2025: 428 €/m², 191 tehingutNarva linn, II kv 2025: 453 €/m², 160 tehingutNarva linn, III kv 2025: 413 €/m², 188 tehingutNarva linn, IV kv 2025: 407 €/m², 199 tehingutNarva linn, I kv 2026: 402 €/m², 163 tehingutNarva linn, II kv 2026: 414 €/m², 88 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202688414
I kv 2026163402
IV kv 2025199407
III kv 2025188413
II kv 2025160453
I kv 2025191428
IV kv 2024190467
III kv 2024183519
II kv 2024199514
I kv 2024195496
IV kv 2023209521
III kv 2023208525

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²738 tehingut
Korter 2026 (seni)407 €/m²251 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 20205 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.