ETENRU

Joala tn 42, Narva linn

Õmblustsehh

Joala tn 42, Narva linn, postiindeks 20104. Hoone: õmblustsehh, ehitatud 1999 · 2 korrust · netopind 6 920 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1999
Netopind6 920 m²
Korruseid2
Kinnistu6,55 ha

Hoone ehitisregister

Õmblustsehhehitatud 1999 · 2 korrust · netopind 6 920 m² · EHR 118008808 ↗
Ehitusaasta1999
Korruseid2
Netopind6 920 m²
Ehitisealune pind3 580 m²
Maht34 449 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon
Välisseinmuu
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteelektriotseküte
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon · välissein: muu · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: elektriotseküte · maht 34 449 m³
Läbikäikehitatud 1999 · 1 korrus · netopind 73 m² · EHR 118008804 ↗
Ehitusaasta1999
Korruseid1
Netopind73 m²
Ehitisealune pind92 m²
Maht333 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 333 m³
Laduehitatud 1999 · 1 korrus · netopind 62 m² · EHR 118008806 ↗
Ehitusaasta1999
Korruseid1
Netopind62 m²
Ehitisealune pind65 m²
Maht307 m³
Kandekonstruktsioonmetall
Välisseinmuu
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall · välissein: muu · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 307 m³
Valvepunktehitatud 1999 · 2 korrust · netopind 17 m² · EHR 118008803 ↗
Ehitusaasta1999
Korruseid2
Netopind17 m²
Ehitisealune pind14 m²
Maht70 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 70 m³
Valvepunktehitatud 1999 · 2 korrust · netopind 16 m² · EHR 118008807 ↗
Ehitusaasta1999
Korruseid2
Netopind16 m²
Ehitisealune pind14 m²
Maht68 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 68 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51106:001:0024 6,55 ha · TootmismaaMaksustamishind 100 157 € (1,53 €/m²)Narva linn tootmismaa mediaan 12,02 €/m², see kinnistu 87% odavamKinnistu 170309 ↗ · Eraomand · registreeritud 20.06.2000
Koordinaadid
59.354877, 28.18045

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Narva linn414 €/m²−21% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 88 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Narva linn, III kv 2023: 525 €/m², 208 tehingutNarva linn, IV kv 2023: 521 €/m², 209 tehingutNarva linn, I kv 2024: 496 €/m², 195 tehingutNarva linn, II kv 2024: 514 €/m², 199 tehingutNarva linn, III kv 2024: 519 €/m², 183 tehingutNarva linn, IV kv 2024: 467 €/m², 190 tehingutNarva linn, I kv 2025: 428 €/m², 191 tehingutNarva linn, II kv 2025: 453 €/m², 160 tehingutNarva linn, III kv 2025: 413 €/m², 188 tehingutNarva linn, IV kv 2025: 407 €/m², 199 tehingutNarva linn, I kv 2026: 402 €/m², 163 tehingutNarva linn, II kv 2026: 414 €/m², 88 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202688414
I kv 2026163402
IV kv 2025199407
III kv 2025188413
II kv 2025160453
I kv 2025191428
IV kv 2024190467
III kv 2024183519
II kv 2024199514
I kv 2024195496
IV kv 2023209521
III kv 2023208525

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²738 tehingut
Korter 2026 (seni)407 €/m²251 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 20104 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.