ETENRU

Nora, Majala küla, Elva vald

Ehitus käibÜksikelamu

Nora, Majala küla, Elva vald, postiindeks 61209. Ehitus käib: üksikelamu. Hoone: üksikelamu, 1 korrus · netopind 256 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind256 m²
Korterid1
Kinnistu1,21 ha

Ehitus: Üksikelamu Ehitus käib

Taotlus15.02.2026
Ehitusluba16.03.2026
Ehitus algas01.07.2026
Kasutuslubaprognoos sept 2027
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Praegu: karkass ja kandekonstruktsioonid · järgmisena: katus (dets 2026)

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1320 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 14 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 3 dokumenti

Hoone ehitisregister

Üksikelamu1 korrus · netopind 256 m² · EHR 121451626 ↗
Korruseid1
Netopind256 m²
Ehitisealune pind359 m²
Maht1 659 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, maasoojuspump
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 korter, 4 tuba, 222 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, maasoojuspump · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 1 659 m³ · kõrgus 6,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
17101:001:1698 1,21 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 3 333 € (0,28 €/m²)Majala küla maatulundusmaa mediaan 0,47 €/m², see kinnistu 41% odavamKinnistu 21780250 ↗ · Eraomand · registreeritud 14.05.2021
Koordinaadid
58.236537, 26.377424

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Elva vald1 033 €/m²+66% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 26 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Elva vald, II kv 2023: 623 €/m², 30 tehingutElva vald, III kv 2023: 985 €/m², 35 tehingutElva vald, IV kv 2023: 817 €/m², 37 tehingutElva vald, I kv 2024: 792 €/m², 22 tehingutElva vald, II kv 2024: 919 €/m², 40 tehingutElva vald, III kv 2024: 760 €/m², 32 tehingutElva vald, IV kv 2024: 1 031 €/m², 27 tehingutElva vald, I kv 2025: 737 €/m², 22 tehingutElva vald, II kv 2025: 1 228 €/m², 38 tehingutElva vald, III kv 2025: 607 €/m², 24 tehingutElva vald, IV kv 2025: 627 €/m², 26 tehingutElva vald, I kv 2026: 1 033 €/m², 26 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026261 033
IV kv 202526627
III kv 202524607
II kv 2025381 228
I kv 202522737
IV kv 2024271 031
III kv 202432760
II kv 202440919
I kv 202422792
IV kv 202337817
III kv 202335985
II kv 202330623

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025754 €/m²110 tehingut
Korter 2026 (seni)1 098 €/m²34 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 46% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 61209 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.