ETENRU

Oa tn 1, Tõrva linn, Tõrva vald

Elumaja

Oa tn 1, Tõrva linn, Tõrva vald, postiindeks 68604. Hoone: elumaja, ehitatud 1969 · 2 korrust · netopind 180 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1969
Netopind180 m²
Korterid1
Kinnistu3 090 m²

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Elumajaehitatud 1969 · 2 korrust · netopind 180 m² · EHR 111011334 ↗
Ehitusaasta1969
Korruseid2
Netopind180 m²
Ehitisealune pind81 m²
Maht649 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 6 tuba, 124 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 649 m³
Kuur1 korrus · netopind 31 m² · EHR 111011335 ↗
Korruseid1
Netopind31 m²
Ehitisealune pind32 m²
Maht73 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniitKüte: puudub · maht 73 m³
Garaaž1 korrus · netopind 28 m² · EHR 111011336 ↗
Korruseid1
Netopind28 m²
Ehitisealune pind30 m²
Maht71 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 71 m³
Pesuköök1 korrus · netopind 17 m² · EHR 111011337 ↗
Korruseid1
Netopind17 m²
Ehitisealune pind18 m²
Maht44 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 44 m³
Kuur1 korrus · netopind 9 m² · EHR 111011338 ↗
Korruseid1
Netopind9 m²
Ehitisealune pind10 m²
Maht23 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniitKüte: puudub · maht 23 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
82301:004:1350 3 090 m² · ElamumaaMaksustamishind 11 309 € (3,66 €/m²)Tõrva linn elamumaa mediaan 5,85 €/m², see kinnistu 37% odavamKinnistu 1192740 ↗ · Eraomand · registreeritud 05.04.1999
Koordinaadid
57.999013, 25.908694

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tõrva vald325 €/m²−31% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 16 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tõrva vald, II kv 2023: 469 €/m², 15 tehingutTõrva vald, III kv 2023: 338 €/m², 20 tehingutTõrva vald, IV kv 2023: 114 €/m², 10 tehingutTõrva vald, I kv 2024: 382 €/m², 11 tehingutTõrva vald, II kv 2024: 290 €/m², 9 tehingutTõrva vald, III kv 2024: 483 €/m², 13 tehingutTõrva vald, IV kv 2024: 51 €/m², 17 tehingutTõrva vald, I kv 2025: 173 €/m², 8 tehingutTõrva vald, II kv 2025: 296 €/m², 10 tehingutTõrva vald, III kv 2025: 325 €/m², 17 tehingutTõrva vald, IV kv 2025: 815 €/m², 14 tehingutTõrva vald, I kv 2026: 325 €/m², 16 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202616325
IV kv 202514815
III kv 202517325
II kv 202510296
I kv 20258173
IV kv 20241751
III kv 202413483
II kv 20249290
I kv 202411382
IV kv 202310114
III kv 202320338
II kv 202315469

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025382 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)342 €/m²22 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 68604 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.