ETENRU

Oja tee 12, Käravete alevik, Järva vald

Ehitusluba olemasKuur-küün-laut-garaaž-saun

Oja tee 12, Käravete alevik, Järva vald, postiindeks 73503. Ehitusluba olemas: elamu. Hoone: kuur-küün-laut-garaaž-saun, 1 korrus · netopind 127 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind127 m²
Korruseid1
Kinnistu1,18 ha

Ehitus: Elamu Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba23.05.2024
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Kuur-küün-laut-garaaž-saun1 korrus · netopind 127 m² · EHR 107016452 ↗
Korruseid1
Netopind127 m²
Ehitisealune pind141 m²
Maht310 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 310 m³
E Elamuehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 93 m² · EHR 107016451 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid1
Netopind93 m²
Ehitisealune pind107 m²
Maht289 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
EnergiaklassE
1 korter, 4 tuba, 93 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 289 m³
Kuurehitatud 1999 · 1 korrus · netopind 61 m² · EHR 120801198 ↗
Ehitusaasta1999
Korruseid1
Netopind61 m²
Ehitisealune pind65 m²
Maht170 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 170 m³ · kõrgus 4,5 m
Aiamajaehitatud 2000 · 1 korrus · netopind 19 m² · EHR 120801202 ↗
Ehitusaasta2000
Korruseid1
Netopind19 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht35 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusplekk
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puudub · katus: plekk · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 35 m³ · kõrgus 3,0 m
Kelderehitatud 1999 · netopind 12 m² · EHR 120801218 ↗
Ehitusaasta1999
Netopind12 m²
Ehitisealune pind15 m²
Maht24 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon
Välisseinbetoon
Välisviimistluspuudub
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon · välissein: betoon · välisviimistlus: puudub · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 24 m³ · kõrgus 2,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
13402:001:0531 1,18 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 9 481 € (0,80 €/m²)Käravete alevik maatulundusmaa mediaan 0,5 €/m², see kinnistu 60% kallimKinnistu 501236 ↗ · Eraomand · registreeritud 17.09.1998
Koordinaadid
59.189248, 25.759994

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Järva vald147 €/m²−42% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 12 tehingut
Näita graafikut
0100200300IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Järva vald, III kv 2023: 254 €/m², 16 tehingutJärva vald, IV kv 2023: 102 €/m², 23 tehingutJärva vald, I kv 2024: 120 €/m², 21 tehingutJärva vald, II kv 2024: 253 €/m², 23 tehingutJärva vald, III kv 2024: 173 €/m², 24 tehingutJärva vald, IV kv 2024: 138 €/m², 33 tehingutJärva vald, I kv 2025: 246 €/m², 20 tehingutJärva vald, II kv 2025: 190 €/m², 22 tehingutJärva vald, III kv 2025: 228 €/m², 20 tehingutJärva vald, IV kv 2025: 172 €/m², 22 tehingutJärva vald, I kv 2026: 256 €/m², 20 tehingutJärva vald, II kv 2026: 147 €/m², 12 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202612147
I kv 202620256
IV kv 202522172
III kv 202520228
II kv 202522190
I kv 202520246
IV kv 202433138
III kv 202424173
II kv 202423253
I kv 202421120
IV kv 202323102
III kv 202316254

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025220 €/m²84 tehingut
Korter 2026 (seni)202 €/m²32 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 73503 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.