ETENRU

Põllu, Uhtjärve küla, Antsla vald

Laut

Põllu, Uhtjärve küla, Antsla vald, postiindeks 66508. Hoone: laut, ehitatud 1900 · 1 korrus · netopind 96 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1900
Netopind96 m²
Korruseid1
Kinnistu17,37 ha

Hoone ehitisregister

Lautehitatud 1900 · 1 korrus · netopind 96 m² · EHR 113013078 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid1
Netopind96 m²
Ehitisealune pind113 m²
Maht283 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 283 m³
Elamuehitatud 1900 · 1 korrus · netopind 94 m² · EHR 113013075 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid1
Netopind94 m²
Ehitisealune pind119 m²
Maht338 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 94 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 338 m³
Aitehitatud 1900 · 1 korrus · netopind 54 m² · EHR 113013076 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid1
Netopind54 m²
Ehitisealune pind62 m²
Maht143 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 143 m³
Kuurehitatud 1900 · 1 korrus · netopind 43 m² · EHR 113013079 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid1
Netopind43 m²
Ehitisealune pind46 m²
Maht97 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 97 m³
Saunehitatud 1900 · 1 korrus · netopind 23 m² · EHR 113013077 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid1
Netopind23 m²
Ehitisealune pind27 m²
Maht59 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 59 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
14201:001:0883 17,37 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 74 634 € (0,43 €/m²)Uhtjärve küla maatulundusmaa mediaan 0,42 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 664341 ↗ · Eraomand · registreeritud 08.04.2022
Koordinaadid
57.882427, 26.551905

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Antsla vald202 €/m²−46% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0100200300400III 23I 24III 24I 25III 25I 26Antsla vald, II kv 2023: 372 €/m², 9 tehingutAntsla vald, III kv 2023: 170 €/m², 8 tehingutAntsla vald, IV kv 2023: 118 €/m², 9 tehingutAntsla vald, I kv 2024: 199 €/m², 8 tehingutAntsla vald, II kv 2024: 251 €/m², 13 tehingutAntsla vald, III kv 2024: 83 €/m², 20 tehingutAntsla vald, IV kv 2024: 182 €/m², 10 tehingutAntsla vald, II kv 2025: 166 €/m², 8 tehingutAntsla vald, III kv 2025: 117 €/m², 19 tehingutAntsla vald, IV kv 2025: 45 €/m², 15 tehingutAntsla vald, I kv 2026: 202 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611202
IV kv 20251545
III kv 202519117
II kv 20258166
I kv 20254—
IV kv 202410182
III kv 20242083
II kv 202413251
I kv 20248199
IV kv 20239118
III kv 20238170
II kv 20239372

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 202573 €/m²46 tehingut
Korter 2026 (seni)156 €/m²13 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 114% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 66508 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.