ETENRU

Teeääre, Lau küla, Kehtna vald

Elamu

Teeääre, Lau küla, Kehtna vald, postiindeks 79008. Hoone: elamu, ehitatud 1973 · 1 korrus · netopind 128 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1973
Netopind128 m²
Korterid1
Kinnistu3 229 m²

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1973 · 1 korrus · netopind 128 m² · EHR 109004469 ↗
Ehitusaasta1973
Korruseid1
Netopind128 m²
Ehitisealune pind168 m²
Maht364 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 46 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 364 m³
Kuur-ait1 korrus · netopind 23 m² · EHR 109004470 ↗
Korruseid1
Netopind23 m²
Ehitisealune pind27 m²
Maht58 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 58 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
29301:001:0490 3 229 m² · ElamumaaMaksustamishind 5 360 € (1,66 €/m²)Lau küla elamumaa mediaan 0,96 €/m², see kinnistu 73% kallimKinnistu 19786350 ↗ · Eraomand · registreeritud 24.03.2021
Koordinaadid
58.965205, 24.98093

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kehtna vald362 €/m²−30% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600800IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Kehtna vald, III kv 2023: 517 €/m², 15 tehingutKehtna vald, IV kv 2023: 418 €/m², 14 tehingutKehtna vald, I kv 2024: 659 €/m², 9 tehingutKehtna vald, II kv 2024: 663 €/m², 13 tehingutKehtna vald, III kv 2024: 625 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2024: 516 €/m², 19 tehingutKehtna vald, I kv 2025: 226 €/m², 16 tehingutKehtna vald, II kv 2025: 426 €/m², 17 tehingutKehtna vald, III kv 2025: 466 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2025: 321 €/m², 12 tehingutKehtna vald, I kv 2026: 529 €/m², 12 tehingutKehtna vald, II kv 2026: 362 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202611362
I kv 202612529
IV kv 202512321
III kv 202516466
II kv 202517426
I kv 202516226
IV kv 202419516
III kv 202416625
II kv 202413663
I kv 20249659
IV kv 202314418
III kv 202315517

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²61 tehingut
Korter 2026 (seni)458 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.