ETENRU

Ventsli, Tsooru küla, Antsla vald

Majandushoone

Ventsli, Tsooru küla, Antsla vald, postiindeks 66301. Hoone: majandushoone, ehitatud 1989 · 1 korrus · netopind 249 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1989
Netopind249 m²
Korruseid1
Kinnistu2,89 ha

Hoone ehitisregister

Majandushooneehitatud 1989 · 1 korrus · netopind 249 m² · EHR 113001298 ↗
Ehitusaasta1989
Korruseid1
Netopind249 m²
Ehitisealune pind281 m²
Maht788 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 788 m³
Ait, kuurehitatud 1925 · 1 korrus · netopind 152 m² · EHR 113001299 ↗
Ehitusaasta1925
Korruseid1
Netopind152 m²
Ehitisealune pind167 m²
Maht416 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat), bituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat), bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 416 m³
Elamu (4tuba)ehitatud 1926 · 1 korrus · netopind 112 m² · EHR 113001297 ↗
Ehitusaasta1926
Korruseid1
Netopind112 m²
Ehitisealune pind136 m²
Maht431 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 99 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 431 m³
Kuivati1 korrus · alune pind 67 m² · EHR 121450357 ↗
Korruseid1
Ehitisealune pind67 m²
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
14501:001:0106 2,89 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 11 562 € (0,40 €/m²)Tsooru küla maatulundusmaa mediaan 0,36 €/m², see kinnistu 11% kallimKinnistu 2088541 ↗ · Eraomand · registreeritud 03.07.2025
Koordinaadid
57.735608, 26.673106

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Antsla vald202 €/m²−46% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0100200300400III 23I 24III 24I 25III 25I 26Antsla vald, II kv 2023: 372 €/m², 9 tehingutAntsla vald, III kv 2023: 170 €/m², 8 tehingutAntsla vald, IV kv 2023: 118 €/m², 9 tehingutAntsla vald, I kv 2024: 199 €/m², 8 tehingutAntsla vald, II kv 2024: 251 €/m², 13 tehingutAntsla vald, III kv 2024: 83 €/m², 20 tehingutAntsla vald, IV kv 2024: 182 €/m², 10 tehingutAntsla vald, II kv 2025: 166 €/m², 8 tehingutAntsla vald, III kv 2025: 117 €/m², 19 tehingutAntsla vald, IV kv 2025: 45 €/m², 15 tehingutAntsla vald, I kv 2026: 202 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611202
IV kv 20251545
III kv 202519117
II kv 20258166
I kv 20254—
IV kv 202410182
III kv 20242083
II kv 202413251
I kv 20248199
IV kv 20239118
III kv 20238170
II kv 20239372

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 202573 €/m²46 tehingut
Korter 2026 (seni)156 €/m²13 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 114% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 66301 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.