ETENRU

Elamukompleks 36-korteriline, Linnu tn 2/1, Pajusti alevik, Vinni vald

ValmisKortermajaVinni valdEHR 108021408

Kasutusluba 07.08.2024.

Netopind5 083 m²
Korruseid3
Korterid36
Valmis07.08.2024
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine—
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba07.08.2024

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind5 083 m²
Ehitisealune pind996 m²
Korruseid3
Korterid36
Maht10 615 m³
Kõrgus9,0 m
Ehitusaasta1985
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Vinni vald 778 €/m²
Nimetuselamukompleks 36-korteriline
OtstarveMuu kolme või enama korteriga elamu
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon
Välisseinmitmekihiline raudbetoonpaneel
Välisviimistluskrohv
Vundamentmadalvundament
Kütekaugküte
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
36 korterit, 2–5 tuba, 49–84 m², mediaan 59 m²Kandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon · välissein: mitmekihiline raudbetoonpaneel · välisviimistlus: krohv · vundament: madalvundamentKüte: kaugküte · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 10 615 m³ · kõrgus 9,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Vinni vald397 €/m²+70% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Vinni vald, III kv 2023: 234 €/m², 20 tehingutVinni vald, IV kv 2023: 177 €/m², 15 tehingutVinni vald, I kv 2024: 217 €/m², 15 tehingutVinni vald, II kv 2024: 412 €/m², 16 tehingutVinni vald, III kv 2024: 333 €/m², 13 tehingutVinni vald, IV kv 2024: 370 €/m², 12 tehingutVinni vald, I kv 2025: 393 €/m², 16 tehingutVinni vald, II kv 2025: 458 €/m², 18 tehingutVinni vald, III kv 2025: 330 €/m², 26 tehingutVinni vald, IV kv 2025: 507 €/m², 12 tehingutVinni vald, I kv 2026: 814 €/m², 12 tehingutVinni vald, II kv 2026: 397 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20269397
I kv 202612814
IV kv 202512507
III kv 202526330
II kv 202518458
I kv 202516393
IV kv 202412370
III kv 202413333
II kv 202416412
I kv 202415217
IV kv 202315177
III kv 202320234

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.