ETENRU

Elamu, Sõpruse põik 5a, Iisaku alevik, Alutaguse vald

Ehitusluba olemasEramu ja ridaelamuAlutaguse valdEHR 120285783

Ehitusluba 18.05.2022.

Netopind135 m²
Korruseid2
Korterid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba18.05.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind135 m²
Ehitisealune pind60 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht444 m³
Kõrgus8,6 m
Ehitusaasta1972
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Alutaguse vald 217 €/m²
Nimetuselamu
OtstarveRidaelamu või kaksikelamu sektsioon (juhul kui on oma katus ja sissepääs maapinn
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk, laudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmuu, madalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 5 tuba, 135 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk, laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: muu, madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 444 m³ · kõrgus 8,6 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
22401:005:0172 1 248 m² · ElamumaaMaksustamishind 13 940 € (11,17 €/m²)Iisaku alevik elamumaa mediaan 9,11 €/m², see kinnistu 23% kallimKinnistu 4378808 ↗ · Eraomand · registreeritud 01.11.2007

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.