ETENRU

ÜKSIKELAMU ABIHOONE, Annuse, Paatna küla, Rakvere vald

Ehitus käibAvalik hooneRakvere valdEHR 121372155

Ehitus algas 27.01.2025, ehitus on kestnud 21 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind150 m²
Korruseid2
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus18.03.2022
Ehitusluba01.04.2022
Ehitus algas27.01.2025
Kasutuslubaprognoos nov 2025
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 109 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 9 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind150 m²
Ehitisealune pind134 m²
Korruseid2
Maht620 m³
Kõrgus7,4 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Rakvere vald 451 €/m²
NimetusÜKSIKELAMU ABIHOONE
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit, metall, looduslik kivi, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinvahetäitega sõrestik, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluslooduslik kivi, puit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, metall, looduslik kivi, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: vahetäitega sõrestik, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: looduslik kivi, puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 620 m³ · kõrgus 7,4 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Rakvere vald483 €/m²+20% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 14 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Rakvere vald, II kv 2023: 403 €/m², 10 tehingutRakvere vald, III kv 2023: 535 €/m², 13 tehingutRakvere vald, IV kv 2023: 693 €/m², 19 tehingutRakvere vald, I kv 2024: 462 €/m², 9 tehingutRakvere vald, II kv 2024: 521 €/m², 20 tehingutRakvere vald, III kv 2024: 1 045 €/m², 7 tehingutRakvere vald, IV kv 2024: 778 €/m², 17 tehingutRakvere vald, I kv 2025: 963 €/m², 8 tehingutRakvere vald, II kv 2025: 915 €/m², 9 tehingutRakvere vald, III kv 2025: 838 €/m², 14 tehingutRakvere vald, IV kv 2025: 232 €/m², 16 tehingutRakvere vald, I kv 2026: 483 €/m², 14 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202614483
IV kv 202516232
III kv 202514838
II kv 20259915
I kv 20258963
IV kv 202417778
III kv 202471 045
II kv 202420521
I kv 20249462
IV kv 202319693
III kv 202313535
II kv 202310403

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
66201:001:0439 1,93 ha · ElamumaaMaksustamishind 12 526 € (0,65 €/m²)Paatna küla elamumaa mediaan 1,33 €/m², see kinnistu 51% odavamKinnistu 4913831 ↗ · Eraomand · registreeritud 17.04.2008

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.