ETENRU

Kõrvalhoone-saun, Kaasiku, Krüüdneri küla, Kanepi vald

Ehitus käibAvalik hooneKanepi valdEHR 121375464

Ehitus algas 03.11.2022, ehitus on kestnud 48 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind105 m²
Korruseid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus09.05.2022
Ehitusluba27.06.2022
Ehitus algas03.11.2022
Kasutuslubaprognoos dets 2023
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 252 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 13 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind105 m²
Ehitisealune pind174 m²
Korruseid1
Maht505 m³
Kõrgus5,7 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Kanepi vald 415 €/m²
NimetusKõrvalhoone-saun
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluslooduslik kivi, puit (palk)
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: looduslik kivi, puit (palk) · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 505 m³ · kõrgus 5,7 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
85601:002:0701 22,70 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 54 735 € (0,24 €/m²)Krüüdneri küla maatulundusmaa mediaan 0,21 €/m², see kinnistu 15% kallimKinnistu 307038 ↗ · Eraomand · registreeritud 16.12.1996

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.