ETENRU

Remondihall, Auksisoo, Auksi küla, Viljandi vald

ValmisÄri- ja büroohooneViljandi valdEHR 121379467

Ehitus algas 23.05.2023. Kasutusluba 18.12.2025.

Netopind402 m²
Korruseid2
Valmis18.12.2025
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus10.05.2022
Ehitusluba29.07.2022
Ehitus algas23.05.2023
Kasutusluba18.12.2025

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind402 m²
Ehitisealune pind436 m²
Korruseid2
Maht2 921 m³
Kõrgus7,5 m
Ehitusaasta2025
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Viljandi vald 584 €/m²
Nimetusremondihall
OtstarveSõidukite teeninduse hoone
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, metall
Välisseinmuu
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal, muu
Vundamentmadalvundament
Kütemaasoojuspump
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, metall · välissein: muu · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal, muu · vundament: madalvundamentKüte: maasoojuspump · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 2 921 m³ · kõrgus 7,5 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
71501:001:0094 10,80 ha · Maatulundusmaa 60%, Ärimaa 40%Maksustamishind 28 889 € (0,27 €/m²)Auksi küla maatulundusmaa mediaan 0,39 €/m², see kinnistu 31% odavamKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 15.09.2008

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 4 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.