ETENRU

Garaaz, Kuusejärve, Nüpli küla, Otepää vald

Ehitusluba olemasAvalik hooneOtepää valdEHR 121401317

Ehitusluba 24.05.2023.

Netopind79 m²
Korruseid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus05.04.2023
Ehitusluba24.05.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind79 m²
Ehitisealune pind90 m²
Korruseid1
Maht360 m³
Kõrgus4,3 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Otepää vald 1 792 €/m²
NimetusGaraaz
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 360 m³ · kõrgus 4,3 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Otepää vald1 894 €/m²+158% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
05001 0001 5002 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Otepää vald, III kv 2023: 733 €/m², 8 tehingutOtepää vald, IV kv 2023: 519 €/m², 8 tehingutOtepää vald, I kv 2024: 784 €/m², 11 tehingutOtepää vald, II kv 2024: 680 €/m², 16 tehingutOtepää vald, III kv 2024: 506 €/m², 11 tehingutOtepää vald, IV kv 2024: 574 €/m², 11 tehingutOtepää vald, I kv 2025: 940 €/m², 7 tehingutOtepää vald, II kv 2025: 536 €/m², 8 tehingutOtepää vald, III kv 2025: 1 263 €/m², 25 tehingutOtepää vald, IV kv 2025: 369 €/m², 9 tehingutOtepää vald, I kv 2026: 1 655 €/m², 8 tehingutOtepää vald, II kv 2026: 1 894 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202651 894
I kv 202681 655
IV kv 20259369
III kv 2025251 263
II kv 20258536
I kv 20257940
IV kv 202411574
III kv 202411506
II kv 202416680
I kv 202411784
IV kv 20238519
III kv 20238733

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
55701:001:0927 7 119 m² · MaatulundusmaaMaksustamishind 5 685 € (0,80 €/m²)Nüpli küla maatulundusmaa mediaan 0,18 €/m², see kinnistu 344% kallimKinnistu 22053850 ↗ · Eraomand · registreeritud 08.11.2021

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.