ETENRU

Abihoone, Tüma, Koidu küla, Viljandi vald

Ehitusluba olemasAvalik hooneViljandi valdEHR 121404877

Ehitusluba 24.05.2023.

Netopind38 m²
Korruseid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba24.05.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind38 m²
Ehitisealune pind40 m²
Korruseid1
Maht106 m³
Kõrgus3,0 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Viljandi vald 584 €/m²
Nimetusabihoone
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 106 m³ · kõrgus 3,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
79701:004:1190 15,75 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 71 296 € (0,45 €/m²)Koidu küla maatulundusmaa mediaan 0,48 €/m², see kinnistu 6% odavamKinnistu 2280539 ↗ · Eraomand · registreeritud 20.09.2000

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.