ETENRU

Elamu, Sinilahe, Permisküla, Alutaguse vald

ValmisEramu ja ridaelamuAlutaguse valdEHR 121408035

Ehitusluba 06.11.2025. Kasutusluba 06.11.2025.

Netopind111 m²
Korruseid1
Korterid1
Valmis06.11.2025
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus09.08.2023
Ehitusluba06.11.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba06.11.2025

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind111 m²
Ehitisealune pind132 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht330 m³
Kõrgus6,0 m
Ehitusaasta2025
EnergiaklassB163 kWh/m² aastas
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Alutaguse vald 217 €/m²
NimetusElamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteõhk-vesi soojuspump, ahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 111 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: õhk-vesi soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 330 m³ · kõrgus 6,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
22901:007:0013 1 264 m² · ElamumaaMaksustamishind 8 924 € (7,06 €/m²)Permisküla elamumaa mediaan 4,68 €/m², see kinnistu 51% kallimKinnistu 1887208 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.03.1999

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 7 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.