ETENRU

Kuur, Heina tn 33, Viiratsi alevik, Viljandi vald

ValmisAvalik hooneViljandi valdEHR 121452494

Kasutusluba 05.03.2026.

Netopind32 m²
Korruseid1
Valmis05.03.2026
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine—
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba05.03.2026

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind32 m²
Ehitisealune pind32 m²
Korruseid1
Maht125 m³
Kõrgus3,9 m
Ehitusaasta2026
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Viljandi vald 584 €/m²
Nimetuskuur
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonpuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: puudub · maht 125 m³ · kõrgus 3,9 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
89201:004:0277 1 966 m² · ElamumaaMaksustamishind 21 901 € (11,14 €/m²)Viiratsi alevik elamumaa mediaan 12,82 €/m², see kinnistu 13% odavamKinnistu 3504539 ↗ · Eraomand · registreeritud 10.08.2007

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.