ETENRU

Sillamäe Eesti põhikooli väliala, Viru pst 26, Sillamäe linn

Ehitus käibAvalik hooneSillamäe linnEHR 221476601

Ehitus algas 14.08.2026, ehitus on kestnud 2 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Valmib (prognoos)04.2027
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus20.01.2025
Ehitusluba13.03.2025
Ehitus algas14.08.2026
Kasutuslubaprognoos apr 2027
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Praegu: karkass ja kandekonstruktsioonid · järgmisena: katus (nov 2026)

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 88 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 8 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Sillamäe linn 226 €/m²

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Sillamäe linn222 €/m²−25% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 52 tehingut
Näita graafikut
0100200300III 23I 24III 24I 25III 25I 26Sillamäe linn, II kv 2023: 297 €/m², 85 tehingutSillamäe linn, III kv 2023: 278 €/m², 84 tehingutSillamäe linn, IV kv 2023: 260 €/m², 67 tehingutSillamäe linn, I kv 2024: 298 €/m², 44 tehingutSillamäe linn, II kv 2024: 265 €/m², 62 tehingutSillamäe linn, III kv 2024: 234 €/m², 70 tehingutSillamäe linn, IV kv 2024: 278 €/m², 53 tehingutSillamäe linn, I kv 2025: 284 €/m², 57 tehingutSillamäe linn, II kv 2025: 273 €/m², 67 tehingutSillamäe linn, III kv 2025: 209 €/m², 57 tehingutSillamäe linn, IV kv 2025: 257 €/m², 60 tehingutSillamäe linn, I kv 2026: 222 €/m², 52 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202652222
IV kv 202560257
III kv 202557209
II kv 202567273
I kv 202557284
IV kv 202453278
III kv 202470234
II kv 202462265
I kv 202444298
IV kv 202367260
III kv 202384278
II kv 202385297

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
73501:012:0114 2,76 ha · Ühiskondlike ehitiste maaMaksustamishind 21 534 € (0,78 €/m²)Kinnistu 3535608 ↗ · Munitsipaalomand · registreeritud 05.08.2004

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.